www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

Eva Denmark

Eva Solo
wszystko dla domu

Eva SoloEva Solo  Eva Trio 

 

Polecamy gdzie kupić produkty Eva Solo w Polsce:

Firma Rossi Warszawa>>>

Eva Solo Teashirt zaparzacz do herbaty i kawy

Zobacz wielokrotnie nagradzany za oryginalne wzornictwo zaparzacz do herbaty w kolorze czarnym z różowym suwakiem,

w Rossi >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

Eva Solo -  wygoda, piękno, ergonomia
ToolsDesign dla Eva Solo

Od momentu swego powstania w 1913 roku, filozofia skandynawskiej firmy Eva Solo pozostaje ta sama: maksimum użytkowej wygody i najwyższa estetyka wyglądu.

 

Dzbanki w pokrowcach - ToolsDesign

 

Do najbardziej znanych i cenionych projektów należy linia dzbanków do kawy i herbaty  zaprojektownych tak, by nie skapywały z brzegów krople płynu. Dzbanki są "odziane" w neoprenowe, zapinane na suwak pokrowce zapewniające stałą temperaturę.

Produkty Eva Solo zaprojektowane przez duński duet projektantów ToolsDesign (Claus Jensen i Henrik Holbaek) wyróżniają się niezwykłą oryginalnością i pomysłowymi rozwiązaniami. Lista nagród przyznanych dla poszczególnych artykułów jest bardzo długa i świadczy o światowym poziomie projektantów. 

Wyjątkowość wzornictwa tych produktów jest doceniana i nagradzana na całym świecie.

Eva Gravity: 

Gama tych produktów to przede wszystkim garnki bardzo wysokiej jakości.Produkt został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy w kuchni cenią sobie szeroką funkcjonalność.

Garnek, oprócz tradycyjnej funkcji naczynia do gotowania, został wyposażony w przykrywkę, służącą jako durszlak. Dzięki temu po podniesieniu i przekręceniu pokrywki, możemy wygodnie odcedzić makaron lub warzywa, nie używając do tego dodatkowych akcesoriów. Ponad to, szczelnie dopasowana pokrywka posiada wbudowane otwory, odprowadzające parę wodną z gotujących się potraw.

Zapewnia to właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz garnka i zapobiegania kipieniu. Produkt wykonano ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. Propozycja marki Eva Solo to wyjątkowe połączenie minimalistycznego wzornictwa, wygodny i ergonomii


Polecamy gdzie kupić w Polsce:

Garnki Gravity Eva Solo Firma Rossi >>> 

 

 

 

© Copyright Rekta Consulting 2018