www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

Rower Pico (projekt Biomega i Puma) skandynawskie wzornictwo duńskie

Rower PICO/Puma
projekt, współpraca Biomega-Puma

PONOWNIE
Nagrodzony Europejską Nagrodą Konsumentów
2015

European Consumer Choice jest organizacją stworzoną aby nagradzać europejskie firmy, które podjęły wyzwanie i tworzą innowacyjne, inteligentne projekty, wnoszą wartość dodaną oraz ułatwiają korzystanie ze swoich produktów.
Produkty te wybiera  nterdyscyplinarny zespół, ale współpracujemy także z partnerami z mediów oraz profesjonalistami z branży turystycznej, świata sportu i wzornictwa. 
Organizacja ta powstała, aby umożliwić konsumentom ocenę produktów w oparciu o trzy podstawowe kryteria: łatwość obsługi, innowacyjność i design.

European Consumer Choice 2015 >>>

(Najlepsze Europejskie Produkty 2015)
 

Rower PICO/Puma - owoc współpracy firmy rowerowej Biomega z marką Puma

Współpracujące ze sobą zespoły projektowe z firm PUMA i Biomega stworzyły nową generację rowerów dla osób dojeżdżających do pracy.

Rower PICO

Tworząc nową typologię, rowery PICO łączą w sobie cechy BMX-a (kierownica, nachylona rama, 20-calowe koła), mini-bike'a (małe podłużna rama, wyprostowana pozycja siedząca), rowerów towarowych (opcjonalny bagażnik z przodu) i cechy składaków (opcjonalna możliwość składania).

Design

Małe, mocne i wielofunkcyjne rowery PICO dostępne są z innowacyjnym przednim bagażnikiem wbudowanym w kierownicę, który umożliwia szybkie wrzucenie do niego toreb z zakupami spożywczymi, lub bez niego.

Rower ten nawiązuje do BMX-a, ale dzięki temu, że siedzący na nim rowerzysta jest wyprostowany i głowę trzyma do góry idealnie nadaje się do poruszania się po mieście.

Rower może być wyposażony we wbudowany w ramę system umożliwiający zmniejszenie jego wymiarów o 50%, co ułatwia przewożenie go w zatłoczonym metrze, bagażniku samochodu lub przechowywanie w małym miejskim mieszkaniu. Kolory: Dostępne w kolorze białym, czarnym, fuksjowym/filetowym/czerwonym lub niebieskim/ zielonym/fioletowym

Rower Pico (projekt Biomega i Puma) skandynawskie wzornictwo duńskie

 

 

© Copyright Rekta Consulting 2018