www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

 

 

     
Kopenhaga w obiektywie
Filmy w TV TRAVELS
Zapraszamy do obejrzenia filmów o Kopenhadze, ktore znajdują się na stronie internetowej telewizji TV TRAVELS

Zobacz! TV Travels>>>

Reportaże telewizyjne z cyklu ‘’ Turystyka & Biznes – KOPENHAGA ‘’

ODCINEK 1
‘’ Wonderful, Wonderful Copenhagen ‘’ - ta popularna duńska piosenka sławi uroki jednej z piękniejszych stolic europejskich, miasta z wyraźnym rysem historii w tle. XVIII-wieczny zespół pałacowy AMALIENBORG z codzienną zmianą wart, pomnik MAŁEJ SYRENKI, pocztówkową dzielnicę NYHAVN z malowniczymi hanzeatyckimi kamieniczkami i przycumowanymi starymi żaglowcami – warto to zobaczyć.

ODCINEK 2
Kopenhaga od przeszło 10-ciu lat należy do ścisłej czołówki najważniejszych miast kongresowych na świecie. Dogodna lokalizacja największego w Skandynawii portu lotniczego o bogatej sieci połączeń międzynarodowych sprawia, że łatwo tu dotrzeć turystom niemalże z całego świata.

ODCINEK 3
‘’ The second home is FIRST ’’ – tak brzmi motto FIRST HOTEL SANKT PETRI, najbardziej stylowego w Danii 5-cio gwiazdkowca z nowoczesnym designem w stylu skandynawskim. Duńczycy są mistrzami designu, którego istota tkwi w prostocie, funkcjonalności i jakości.

ODCINEK 4
‘’ Baw się, ciesz się, miej dobry nastrój ‘’ – te słowa dobiegają niemal z każdej knajpki, restauracji i piwiarni jakich wiele odnajdziemy w urokliwej i najstarszej dzielnicy NYHAVN. Wystarczy trochę słońca a nadbrzeże pęka w szwach.

 

© Copyright Rekta Consulting 2018